Psycholog i coach
Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie SWPS. Posiada certyfikat profesjonalnego coacha z akredytacją Izby Coachingu uzyskany w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego w Krakowie. Doświadczenie kliniczne zdobywała odbywając praktyki w Szpitalu im. dr. J. Babińskiego na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym dla Dzieci i Młodzieży. Brała udział w licznych szkoleniach doskonalących umiejętności pracy z drugim człowiekiem, m.in. dotyczących narzędzi terapii schematów, terapii akceptacji i zaangażowania, dialogu motywującego czy pracy z osobami z ADHD i ASD. Swoją pracę poddaje superwizji.
Rozwój kompetencji i uczenie się jest dla niej ważną zasadą etyczną, którą kieruje się w swojej pracy.
Szczególnie ważna jest dla niej uważność na indywidualne potrzeby każdej osoby, z którą pracuje. Choć czerpie z wiedzy o uniwersalnych mechanizmach psychologicznych, unika narzucania gotowych rozwiązań. Zamiast tego stara się wspólnie z klientem odkrywać jego unikalną drogę, dając przestrzeń na wyrażenie osobistych doświadczeń i emocji.
Swoje doświadczenie zdobywała i rozwijała pracują w działach HR międzynarodowych firm i lokalnych start-upów oraz w organizacjach pozarządowych, m.in Fundacji Pandora, Fundacji Wise Future University, Fundacji Przestrzeń Rozwoju prowadzącej Centrum Integracji Społecznej, gdzie pełni rolę trenera zatrudnienia wspieranego. Od kilku lat coachingowo wspiera w odkrywaniu swojego potencjału i wzmacnianiu kompetencji potrzebnych w procesie zmiany. Prowadzi warsztaty rozwojowe oraz webinary psychoedukacyjne.
W Mindware współpracuje z młodzieżą (wiek 15+) oraz osobami dorosłymi w oparciu o narzędzia terapii poznawczo-behawioralnej. Prowadzi sesje w języku polskim i angielskim. Wspiera w takich obszarach, jak:
- kryzysy życiowe – w relacji, w pracy, kryzysy rozwojowe, poczucia sensu i braku sprawczości w życiu, kryzys twórczy,
- trudne relacje rodzinne,
- samotność i lęk przed samotnością,
- radzenie sobie ze stresem i trudnymi emocjami, regulacja emocji,
- chroniczny wstyd,
- lęk: społeczny, uogólniony, syndrom oszusta, lęk przed odrzuceniem,
- myśli natrętne i kompulsje,
- zaburzenia odżywiania,
- niska samoocena,
- neuroróżnorodność,
- wypalenie zawodowe,
- odkrywanie i wzmacnianie swoich kompetencji,
- wybór ścieżki zawodowej, budowanie profilu zawodowego,
- zmiana pracy.